درباره ما

شرکت داده پردازی سبز مشکین در سال ۱۳۸۷ توسط جمع سه نفر از دانشجویان تاسیس و کار خود را آغاز کرد، در اوایل تاسیس، شرکت در زمینه طراحی و توسعه وب سایت و راه اندازی و پشتیبانی شبکه فعالیت می کرد، اما هم اکنون با گسترش فعالیت ها و در اختیار داشتن دانش و تکنولوژی روز دنیا در زمینه فناوری اطلاعات مجموعه ای از راهکارها، خدمات و محصولات را برای افراد، شرکت ها، سازمان و کارخانه جات فراهم آورده ایم تا در کنار مشتریان خود به توسعه هر چه بیشتر سازمان و جامعه خود کمک کنیم. و این رسالت ماست.

مسئولیت های اجتماعی

داده پردازی سبز به عنوان یک عضو حقوقی از جامعه هموراه خود را عضوی از پیکره جامعه می داند و خواهد دانست و حیات و پیشرفت خود را از جامعه و برای جامعه می داند، و پیشرفت و تعالی جامعه هموراه از رازش های بنیادین خانواده داده پردازی سبز خواهد بود.

مسئولیت اجتماعی، مجموعه وظایف و تعهداتی است که سازمان بایستی در جهت حفظ و مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد.

ارزش های سازمانی

داده پردازی سبز سازمانی است با ارزش اداره می شود. ارزش های محوری سازمان ها چهارچوبی برای نگرش های آن برای پیشبرد اهداف هستند، ما رازش ها را برای خود تعریف کردیم و همیشه سعی در ارتقاع و ترویج آن ها خواهیم داشت.

سازمان‌های موفق ارزش‌ها و چشم‌انداز سازمان‌شان را نه تنها با کارکنان‌شان که با مشتریان‌شان هم در میان مي‌گذارند.